| Ellenaella95 a întrebat:

Salutare tuturor! Vreau sa anulez o comanda de la eMAG,am sunat la ei si au spus ca este deja facturata,insa mie imi apare la status comanda doar"comanda plasata" nu predata curierului sau in depozitul curierului,nu nimic...ce as putea face? Urgenttt, va rog!

3 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Daca ai platit deja, asteapta sa-ti vina produsul si apoi returneaza cerand banii inapoi, ai 30 de zile sa faci asta la eMAG cu orice produs sigitlatsau chiar ne sigilat daca nu e vorba de cosmetice si igiena personala.

| Ellenaella95 explică (pentru Tudy000):

Multumesc! nu am platit inca, am
ales plata ramburs.

| Tudy000 a răspuns (pentru Ellenaella95):

No bun, atunci cand vine curierul la usa spui ca refuzi coletul si gata.