| linkdarius a întrebat:

Salutare, vinerea trecuta am comandat o pereche de căști de pe altex. Pana azi, nu am primit niciun semn din partea curierului, awb-ul nu merge sub nicio forma. Le-am scris celor de la altex acum câteva zile dar nu am primit absolut niciun răspuns. Comanda vine cu urgent cargus. Nici cont nu îmi pot face pe pagina lor deoarece îmi cer "denumire societate" și orice as scrie îmi spune ca va fi analizat și din nou, nu s-a întâmplat nimic, ce as putea face?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Dat fiind situatia actuala cu numarul limitat de lucratori in depozite, cu putini curieri si cu Pastele, livrarile vin cu intarzieri de 2-3 saptamani.
Din pacate, nu poti afce nimic, decat sa astepti cu rabdare.