| skull12 a întrebat:

Salutare, vineri seara am comandat ceva, de pe CatMobile si livreaza cu urgent cargus (asa scrie la ei pe site ), este deja luni, ora 14:30, nu am primit mesaj de la curier, pe awb imi arata ca este expediat de la ora 10 in aceasta zi ( luni ). Care sunt sansele sa ajunga coletul astazi?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu Urgent Cargus s-a asteptat marfa si peste 2 saptamani. crying

| adryang78 a răspuns:

Depinde de unde s-a livrat. Vineri seara în niciun caz nu a putut fi preluat de curier, au și ei un program limită de colectare a coletelor.
Dacă awb-ul spune că s-a livrat, atunci totul depinde de distanța dintre expeditor și destinatar. Dacă este nevoie să mai treacă printr-un punct de lucru nu-l veți primi azi.