| NYØ2002 a întrebat:

Vreau sa imi iau adidasi de pe sportdirect care costa in 45 lire adica vreo 250 lei si nu stiu daca sunt originali sau buni.
Scria ca in exterior e din piele naturala si in interior piele ecologica si talpa sintetica. Ce parere aveti? sunt rezisteniti?
Adica sunt adidasi originali care sunt facuti din piele ecologica?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Toate produsele de pe SD sunt originale. Asta nu inseamna ca sunt si bune, desigur. Daca vrei ceva bun, cu UN AN garantie, facut in Romania, uita-te la S-Karp de exemplu. https://www.s-karp.ro/

| Wr3nch a răspuns:

Normal, nu toti adidasii sunt facuti din piele naturala.