| Luca00000000 a întrebat:

Salutari TPU,
Am vazut acum ceva timp, nu mai stiu unde, niste "magneti pentru perete". Nu stiu exact daca acesta este termenul dar acei "magneti" se lipau efectiv de perete. Sunt curios daca aveti idee de unde as putea cumpara magnetii respectivi si la un pret rezonabil.

Multumesc.

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Daca se prind pe perete, probabil au ceva adeziv.
Nu am vazut asa ceva. Ca astia: https://www.emag.ro/......DG8MJQBBM/ I-am gasit la eMag.

| Luca00000000 explică:

Nu stiu exact.
Spre exemplu daca am un poster, sau niste foi cu anunturi etc.
Existau niste "magneti de perete" mici / mari, cam cum sunt cei de frigider doar ca erau de perete. Nu aveau adeziv, pur si simplu stateau pe perete, efectiv. Nu mai stiu unde am vazut, daca imi aduceam aminte, direct acolo mergeam, am spus ca poate exista pe aici oameni care au asa ceva si imi pot da niste detalii.