| Emy52 a întrebat:

Salutttt! Ofer fundițăwinking
Aveți niste idei de site-uri sigure de unde pot comanda stikere de genul ăla...aesthetic sau așa ceva?
Căutați pe net și o să vedeți la ce mă refer.
Sunt pe Shine sau AliExpress, dar dacă se poate niște site-uri nu chiar așa... exotice daca pot spune

Răspuns Câştigător
| andreapresupun a răspuns:

Cu siguranță eMAG. Totuși, prețul va fi mult mai mare dar e mai etic decât companii precum Shein sau aliexpress(presupun lol).
Uite ceva similar:https://www.emag.ro/......DTW0HJMBM/

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aesthetic >>> inseamna: estetic!
https://www.merriam-webster.com/dictionary/aesthetic

Deci, ce anume cauti tu?
Etichete cu numele "estetic"?

Ti-ar fi mai usor daca te-ai exprima in limba romana, fiindca nu cunosti engleza deloc si nu stii cum se numesc, sau cum sa te exprimi.
Da un link aici macar, sau spune-ne ce vrei sa faci cu ele, la ce-ti folosesc!

| Emy52 explică (pentru Violleta2022):

Am spus cum trebuie să scrii pe net ca să îți apară ceva de genul ăla

| Emy52 explică (pentru Violleta2022):

Caută pe net ce am scris eu
Și o să vezi la ce mă refer
Eu nu am pus întrebarea ca sa spun ceva răutăcios sau sa,, scot ochii" la oameni
Totuși, uite un link:https://www.aliexpress.com/item/1005004392856916.html
Sau
https://www.aliexpress.com/item/1005003737872814.html

Ca să îți răspund:
Sunt pentru decorat caiete, pentru lipit in jurnal, pentru carnețel,, scrapbook"
(aici nu spune iar că nu știu engleza sau nu știu să mă exprim sau nu știu ce. ASA SE CHEAMĂ!)

| Emy52 explică (pentru Violleta2022):

Toată lumea greșeștesad
Uite, și tu ai scris ceva greșit din greșeală : roamna

| andreapresupun a răspuns (pentru Violleta2022):

Violeta jur că uneori ai cele mai out of pocket răspunsuri de pe tot site-ul ăsta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Emy52):

Atunci pune mana si scrie numai in limba romana, daca nu stii engleza bine, macar nu risti sa te faci de rusine.
Esti totusi copilas mic si nu trebuie sa imiti pe cei mari, mai ales cand nu stii bine un lucru.

| Emy52 explică (pentru Violleta2022):

Ok, te las să mă critici și să mă faci cum vrei tu, nu mă ajută și nu mă dezavantajează in nici un fel.
Dar care e răspunsul la întrebarea mea, până la urmă?
Dacă nu știi, eu zic să nu intervii în discuție doar de dragul de a judeca oamenii.
Eu închei aici discuția.