| JasonST a întrebat:

Saluut. Cateva sugestii pentru cadou iubita mea? Zi de nastere. 19ani. Buget 150 lei. Adora lucrurile simbolice. Este foarte atenta la detalii. Rog ajutor fetelor. happy :*

Răspuns Câştigător
| FaraiiAndile41 a răspuns:

Exista lantisoare cu magneti, e o inima, dar jumatate e la tine, jumatate la ea. Ele se unesc si au mesaje sau citate speciale pentru. intragostiti. Sunt dragute mai ales cand va sarutati le puteti unii :o3
Ceva de genu' : http://cdn.allshops.ro/......219330.jpg
-->Sper ca ti-am fost de ajutor sau ti-am dat macar o idee :> Succes:**

| JasonST explică (pentru FaraiiAndile41):

Da. Multumesc mult de tot >:d< Chiar m-ai ajutat. Am cateva idei acum. Stii cumva de unde pot sa comand ceva de genul dar de argint?

2 răspunsuri:
| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Eu ti-as sugera sa-i cumperi o bijuterie handmade. Mi se pare o idee originala de cadou si ii va ramane o amintire frumoasa. Iti recomand www.artmyway.ro