| JamesWatson a întrebat:

Samsung galaxy S8 sau Samsung galaxy A9?
Și de ce?
Multumesc

3 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Samsung are urmatoarele tipuri de telefoane: S, A, J.
Aceasta e si oridinea superioritatii lor. Gama de telefoane S e superioara gamei A si J.
Judecand dupa acest principiu, recomand S8.

PS. sunt superioare datorita componentelor, nu neaparat specificatiilor. Pt gama S sunt folosite componente mai de calitate, mai rezistente, conductori din aur etc. Pe scurt au o calitate si o durata de viata mai mare.

| TitoJacksana a răspuns:

S8 cel mai bun!

| BicoCico a răspuns:

Bună! S8 aș alege! Din toate punctele de vedere, merge impecabil. Te poți uita pe Youtube la tutoriale in care se compară telefoane. Eu voiam să aleg între iphone 7 plus și S8, S9. Cât mi-as fi dorit eu acel Iphone, nu se compara niciodată cu S-urile astea noi. Iar J-urile, A-urile nu sunt chiar așa wow. Într-adevăr, nici inutile, dar comlarativ cu S8-ul, nu aș recomanda A9. Mai informează-te si baftă!