| ErnestIonuț a întrebat:

Am luat niste încălțări si imi sunt mari cu un numar. Eu stau in Anglia și le-am cumpărat din Schuh, am bonul fiscal si încălțările le-am purtat o dată prin casă. Deci pot sa mi le înlocuiască cu altele de mărimea mea?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te prezinti la magazin si explici vanzatorului sau patronului care este motivul pentru care soliciti sa-ti fie schimbata marfa cu alta identica. Probabil ca nu vei intampina obiectii. Bafta!

| FreddieM a răspuns:

Le schimbi fara probleme.
Prezinti doar bonul, si-ti alegi apoi perechea potrivita. Sau daca nu-i mai vrei, poti cere refund. Te servesc imediat, fara intrebari.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu trebuie sa treaca mai mult de 24 ore

| ErnestIonuț explică (pentru BuBBlesykeSs):

Au trecut 2 zile sar pe bon scrie 30 de zile

| ErnestIonuț explică (pentru BuBBlesykeSs):

Scrie Because 28 Days to return shoes don't long enough