| monycutzza a întrebat:

Se apropie ziua iubitului meu și as vrea să-i cumpăr un parfum. Ce spuneți, de care sa ii cumpăr? Vreau și ceva bun, dar sa nu depășească 250-300 lei

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu te sfatuiesc sa cumperi parfum, nimanui, pentru ca risti sa arunci o gramada de bani pe un parfum care nu-i place sau nu i se potriveste pe piele, adica isi schimba mirosul din cauza chimiei corpului.
Parfumurile sunt lucurii care nu se daruiesc decat daca stii sigur, ca el/ea l-a cumparat in trecut si il prefera, altfel, nu risti a cumperi ceva ce va fi aruncat la gunoi.
Parfumul nu se cumpara niciodata fara sa-l incerci pe prpria-ti piele, pentru ca vei avea surpiza vietii, sa constati ca si-a schimbat mirosul si "pute" pe pielea ta.
De aceea exista testere in magazinele de parfumuri, sa le incerci direct pe piele, doar 5-10 minute mai tarziu vei vedea daca mirosul inca persista si daca nu s-a schimbat din cauza reactiei corpului tau.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ia-i un parfum afrodisiac.;)
http://www.vivantis.ro/......umuri.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sauvage dior dar ar trebui sa ii iei un parfum ce îl caracterizează pe el

| Bozgi200 a răspuns:

Un tricou personalizat, o cină pregătită de tine.
O chestie la care ai muncit cu propriile mâini este însutit mai apreciata decat ceva gata cumpărat.
Sau daca e "gamer" periferice noi