| Hello79k a întrebat:

Se apropie ziua mea și vreau sa știu ce as putea cumpăra profesorilor mei BARBATI ma puteți ajuta?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica este ziua ta si le cumperi lor? Tu intelegi ce inseamna sa fie ziua ta sau te-ai nascut ieri?
Cadourile vin la tine, cine vrea sa-ti dea, nu tu le cumperi altora. Of, of!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Duci la scoala niste prajituri sucuri si gata. Nu trebuie sa le cumperi tu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai putin este ziua ta ei ar trebui sa-ti dea tie cadou nu tu lor, sau este ziua unuia dintre profesori atunci mergi cu o sticlă de whisky.

| johnnny123 a răspuns:

De ce ar trebui să cumperi de ziua ta ceva profesorilor?

| Nirvanaaa a răspuns:

Te duci cu niste bomboane sau prăjituri de ziua ta la școală, nu trebuie sa le iei tu ceva cu ocazia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezervative. Cu aromă de căpșuni.