| JustABelieber a întrebat:

Se apropie ziua parintilor mei si vreau sa le iau un cadou, dar nu stiu ce. Ce as putea sa le cumpar? funda celor mai multe!

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Mama- pentru mame exista o gama variata de cadouri, de la geluri de dus si creme pentru piele la machiajuri si sapunuri. Du-te la o farmacie si vezi ce ti-ar conveni: sampon, balsam, gel de dus, creme pentru corp, deodorante. Ai putea sa-i cumperi un set de machiaj cu culorile ei preferate, daca se machiaza, sau o bratara, ori un colier, cercei...+ o felicitare, asta neaparat! Uite niste idei de cadouri ( nu spun felicitarea, pentru ca se intelege de la sine): 1. un ghiveci micut cu o floricica, un set de produse pentru ingrijirea corporala ( gasesti in farmacii, si au geluri de dus, sapunuri, sampoane, tot tacamul), o bratara, o cutie Milka I Love you, stii tu decare. 2.un gel de dus si un sampon, niste cercei si un lantic, o cutie de bomboane Rafaello( sau cum s-o scrie). 3. un parfum, un set de machiaj, si o crema anti-rid sau de piele.
Tatal- si aici avem destule variante: un ceas de firma, un parfum, un after-shave, un deodorant, un sampon, un gel de dus...le combini tu cum vrei. Ti-am fost de ajutor?

8 răspunsuri:
| LoveSelena a răspuns:

O poza cu ei doi impreuna si o felicitare si poti sa-i iei mamei tale un buchet de flori.Indicat ar fi ceva facut de mana ta si un tablou cu ei doi

| LoveSelena a răspuns:

Cel ai indicat arfi sa le faci ceva cu mana ta, o felicitare si un tablou cu ei doi impreuna.

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi si fa-le ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| dana7777 a răspuns:

Iti recomant lucrurile facute de tine de mana ta eu zic ca s-ar bucura mult mai mult decat daca ceva cumparat ceva felicitare facuta te tine pentru mama ta un loc pentru farduri facut dintr-un material si il cosi ceva album ii lasi loc de poza si sub locul de poza scrii descriere ca ea sa descrie persoana din poza sau persoanele, iar tatalui tau poti sa ii faci ceva din hartie daca ii plac parfumurile sa ii faci din hartie un parfum in 3D pentru si mai multe intra pe origami :X
sper ca te-am ajutat :*
fundita?big grin

| ShoFan a răspuns:

Eu i-am cumpărat mamei mele un parfum pe nume Celine Dion Pure Brilliance, o felicitare, niste cercei, un buchet de flori, ciocolata neagra (îi place foarte mult) și un balsam de bar.
Lui tata, care nu e prietentios i-am luat: o cămașă, un spray, un after-shave un deodorant Nivea, niste pantofi pentru. serviciu si cam atât.

| anne_7905 a răspuns:

Pentru mama ta:un bibelou frumos,un parfum mai sofisticat,o bijuterie mica(broasca),o cutie de bomboane frumos impachetata,prajitura preferata(daca stii sa gatesti),un album cu poze acre leati facut impreuna,produse cosmetice,un ghiveci cu flori
Pentru tatal tau:un suport de vin frumos si o sticla de vin,un ceas,un portofel(cu poza voastra in interior),un CDcu muzica preferata,produse pentru fumatori(daca este fumator),o agenda, un DVD cu filmul preferat, o sticla de vin

---> Sper ca te-am ajutat!

| lorey_7811 a răspuns:

Cred ca mamei tale ii poti lua un inel din argint pentru ca e ieftin( in jur de (25 de lei), iar tatalui tau thinking un vin ceva mai scump...etc. fundita?
puppy dog eyes

| Lady112 a răspuns:

Mamei tale ii poti lua :un buchet de flori,ciocolata,un parfum,un bibelou,cercei,bratara, o bluza, un tricou.Alegi tu de aici tongue
Tatalui tau:un ceas,un parfum,un gel de dus, o crema de ras blushing, o pereche de pantofi.Alegi din toate acestea.
Daca stai sa te gandesti bine, le poti lua multe lucruri frumoase, de folostongue