| anonim_4396 a întrebat:

Se mai fabrică țigările More?
Se mai găsesc în magazine?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Productia de tigari este cartelizata; asa ca acum, More, Dunhill, Rhotmans, Kent, etc sunt practic la fel.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu, eu primesc moca tabac.uri de la cunoștințe, nu trebuie sa m-a strofoc cu cumpăratul. Nu am văzut, dar am sesizat ca cele mai bune sunt Sobranie Black, eu de obicei amețeam de la ele, dar de la astea nu aveam probleme și arată și cool.

| Tudy000 a răspuns:

Treci pe Kent Clasic sau Lucky Strike, printre putinele tarii care mai sunt, restul parca toate tigarile au devenit de p1zde

| Emma30555 a răspuns (pentru Tudy000):

Si Malboro rosu sunt tari.

| Tudy000 a răspuns (pentru Emma30555):

Asa e