| sckymosul17 a întrebat:

Se poarta tricoul pe sub hanorac? E hanorac fara fermuar si se vede tricoul.

7 răspunsuri:
| xlr8rq1 a răspuns:

Da,se poartabig grin
Funda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. pe sub hanorac se poarta izmene

| DedeeAndreea a răspuns:

Se poarta, stai linistit/a.Bafta! big grin big grin big grin

| 93Anna93 a răspuns:

Depinde de tricou si de hanorac.Parerea mea este ca ar merge pe sub hanorac un tricou simplu, adica intr-o singura culoare. Fara imprimeuri. Daca tricoul are impriemeuri in zona care este vizibila, atunci o sa se vada urat pentru ca nu va fi imprimeul intreg, lumea nu o sa isi dea seama ce se vede pe tricoul tau si o sa fie o chestie incarcata fara motiv.

| antigoni a răspuns:

Se poarta, da.

| pufyy a răspuns:

Da, dă bine! Daca nu ai de gand sa ti'l dai jos poti sa-ti iei si un maieu ..probabil iti va fi cald! big grin

Sper ca ti'am fost de folos!
Pupici!

| NamPleak a răspuns:

Mai bine porti niste chiloti pe fata