| Minabillu a întrebat:

Se poate face un site ecommerce numai in bootstrap, adica doar javascript, html si css fara php?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cum il integrezi la o baza de date daca nu folosesti php?

| johnnny123 a răspuns:

Adică un site de ecommerce fără programare și baze de date?

Este ca și cum ai întreba "Se poate construi o mașină fără motor?". Teoretic se poate, dar va funcționa ca mașina lui Fred Flintstone, vei avea nevoie de picioare puternice.

Ai de gând să îți faci manual în html fiecare pagină de produs, fiecare pagină de categorie, să-ți modifici manual toate stocurile, prețurile, toate linkurile interne, să primești comenzile pe email?

| eduardocarabinierul a răspuns:

Wix.com