| JetBlueJet a întrebat:

Se presupune ca vreau sa imi cumpar o tableta.Aceasta costa 1.599 lei tongue o pot cumpara in rate si sa platesc cate 40 de lei / luna. (Poti da si 40 sau mai putin laughing? Iti alegi singur suma pe care doresti sa o dai lunar sau iti spun cei de la care iti cumperi obiectul?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ratele sunt stabilite de banca cu care lucreaza magazinul respectiv.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ratele sunt stabilite de banca care iti ofera creditul

| JetBlueJet explică:

Dar un telefon?

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Cu cat mai multe cu cat se fac mai multi ani si suma se tripleaza chiar, la rds/upc inchiere chiar se dau tablete in rate 12/24