| anonim_4396 a întrebat:

Se vor ieftini toate telefoanele de Black Friday pe eMAG? Voi plănuiți să cumpărați ceva de Black Friday?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu vor fi reducere la toate. reducerile astea se fac pentru marketing si fac pe anumite produse doar.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, logic.

| Grimmjow69 a răspuns:

Da, vor fii reduceri foarte mari de Black Friday, o sa-mi cumpar un "televizor si un laptop".

| FrappeGirlx a răspuns:

Da toate telefoanele se vor ieftin.
Sunt telefoane care se vor ieftini si pana la 90 %. Eu as vrea sa imi iau in Huawei p6 dar nu va face reducere mare la el