| PsyhoChild a întrebat:

Serviciile de la eMAG sunt proaste -_-
Am comandat o tastatura pe eMAG pe 31 si inca nu am primit-o nici acum.Ea trebuie sa imi ajunga in decursul zilelor de 4-5 dar au trecut si nu am primti nimic.La ei pe site scrie ca livrarea este in curs dar cand intru pe siteul curierului spune ca este in depozit(SAMEDAY este numele firmei curierului.ar trebui sa isi schimbe numele.se mai si lauda pe site ca in doua zile livreaza orice sau chiar in aceeasi zi).
Ce pot sa fac? Am sunat la ei si nu mi-au raspuns.Am trimis mesaj pe email si pe Facebook si nu am primti niciun raspuns.Mai ajunge comanda? Sa stiu sa imi comand alta tastatura de pe alt site

6 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Ati vine da nu te-ai interesat bine incep livrarile dupa 3-4 ian nu au lucrat

| Bogdiy14 a răspuns:

Poti sa astepti. Acolo daca stii unde sa citesto scrie : in decursul a 4-5 zile lucratoare. Nu o sa se ridice din pat special pentru tine.

| PsyhoChild explică (pentru BububucatorulBubycus):

Si acum este 6 ianuarie -.-

| PsyhoChild explică (pentru Bogdiy14):

Mie mi s-a trimis mesaj pe telefon pe 2 ca comanda a fost preluata de curier.Sa inteleg ca ei mint nu-i asa?

| AnonimulR3kter666 a răspuns:

PAREREA MEA:
1.Au fost sarbatorile.
2.Produsul ajunge in 4-5 zile LUCRATOARE!
3.Mai asteapta pana joi, dacu nu contacteaza-ma!

Răspuns utilizator avertizat