| suntsuper a întrebat:

Si-a cumparat cineva haine de pe Zaful? Au venit comenzile?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde esti? laughing) Vrei sa facem comanda impreuna?

| suntsuper explică (pentru Adry05):

Cum adica impreuna? se poate?

| Adry05 a răspuns (pentru suntsuper):

Daca cumva ne nimerim sa locuim prin apropiere dam o singura comanda si ni le impartim cand vine.
Daca lumea zice ca e ok. Si mie imi plac niste lucruri de acolo dar n-as da singura comanda.

| suntsuper explică (pentru Adry05):

Sunt din Arad
mie imi e teama sa comand fiindca am vazut pe net ca multi zic ca nu le-a ajuns comanda si ca e site care doar iti ia banii... Unii zic ca le-a ajuns, altii ca nu

| mudokins78 a răspuns:

Da!

| Elena567223 a răspuns:

Indiferent daca ajunge sau nu, 80% dintre produse nu corespund cu fotografia sau un material diferit si mai ieftin fata de ce vezi in poza. Si eu mi-am dorit mult sa pun o comanda dar m-am uitat la multe review-uri pe net si din Romania si din afara si am observat ca mereu exista produse care nu corespund cu poza sau au material rau de 2 bani.
Mai bine comanda-ti de la site-uri cum ar fi Sinsay, CROPP, House, Bershka, Stradivarius pentru ca sunt mult mai de calitate.