| TataArka a întrebat:

Site-ul atxcomputers este fals? Imi puteți spune și mie? Ca as vrea sa cumpăr ceva dar nu știu dacă merg produsele

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Atâta timp cât au date de contact, sunt OK. Comanda ramburs, de test

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Site-ul atxcomputers este fals "

afirmatie sau intrebare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Întrebare

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atâta timp cât au date de contact, sunt OK. Comanda ramburs, de test

| Bizon95 a răspuns:

NUSH DILOC atxcomputerz
DAR
recomand cu multa caldura interlink, am luat de multe ori de la ei, am recomandat si la altii, m-am razgandit la un produs dupa ce am ajuns cu el acasa si mi l-au schimbat binemercic, etc... SUNT SERIOSI SI CU PRETURI BUNE LA MANA A DOUA (dar nu la produse noi... sa fii atent la treaba asta), au produse de firma la preturi de produse chinezarii la mana a doua si dau garantie la produse (chiar daca e numai 6 luni... tot e foarte mult pentru un produs SH)

https://www.interlink.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau funda cine îmi spune dacă este de încredere