| Antonio_Alex_2002 a întrebat:

Site-ul baack.com chiar face ceea ce spune ca ar trebui sa faca?

2 răspunsuri:
| Meowth1234 a răspuns:

Pai ce promite ca face?

| Laurentiu_Mihai_1989 a răspuns:

Folosesc de ceva timp baack.com. Cel mai mult îmi place la ei programul de afiliere. Câțiva dintre prietenii mei sunt shopaholici, își fac mai toate cumpărăturile online. Le-am trimis link-ul meu de afiliere și sunt mulțumiți pentru că au un cashback bun, și eu primesc 50% de la fiecare cashback primit de ei. Banii ii poți retrage sau achita alte cumparaturi, tu alegi deja. Chiar se merită)