| anonim_4396 a întrebat:

Site-ul beatsbydrdre.ro vinde produse originale? Este legitim?

2 răspunsuri:
| PompaDuru a răspuns:

Sall. Am vizionat cu mare atentie acest site dat de tine.
Eu zic urmatoarele:
1. Daca vrei casti in ear ( adica din alea mici), te pot ajuta. De pe site se vede ca cele mai scumpe si mai tari sunt TOUR la 149 dolari.
Eu personal am comandat Beats de pe okazii si trebuie sa spun ca sunt epice. http://www.okazii.ro/......118956233.
Pretul e de 80 lei pentru. ca ai tot ceea ce primesti pe beatsbydre.ro ( cutie din carton in care ai husa cu castile si 5 seturi de doape ) doar ca fara cutia de carton. Dupa cum am spus am achizitionat de la acest link si sunt 100% originale. Sunt cunoscator de Beatsuri ( sunt a 10 ea pereche cumparata din care 3 pentru mine. Primele 2 au fost fakeuri iar restul de la acest link.) Deci din nou recomand cu cea mai mare certitudine.
2. Daca vrei Beats-uri mari atunci iale de pe site-ul dat de tine pentru. ca mai mult de 80 % din cele de pe okazii si alte siteuri de specialitate sunt fake-uri
SPER CA TEAM AJUTAT :D

| anonim_4396 explică (pentru PompaDuru):

Multumesc mult de raspuns, dar intre timp (prin august) mi-am luat Bose QuietComfort 15, mi-a trecut mania cu Beats, pentru ca le-am incercat si aveau noise cancellingul VARZA in comparatie cu Bose-urile SI prea mult bass, si crede-ma ca sunt mai mult decat extrem de multumit cu perechea de casti pe care o am acum. Multumesc de raspuns oricum, DAR am facut un pic de research pe net si siteul acela l-am gasit ca blacklisted pe beatsbydre.com. Deci, no offence, nu prea ai cum sa stii daca, mai ales daca locuiesti in Romania, o pereche de Beats luate de pe un site cu plata doar prin ramburs sau de pe Okazii, surprinzator de ieftine pentru ce nume poarta castile astea, sunt sau nu originale.