| Rujiru98 a întrebat:

Site-ul eMAG e de încredere? Vreau sa fac o comanda dar nu știu cat de sigur este.
Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Este cel mai folosit site de cumparaturi online din Ro, am comandat o gramada de chestii de pe eMAG si nu am avut probleme, au si sistem de returnare in 30 de zile in cazul in care nu-ti place produsul si iti primesti banii inapoi.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu ar fi d incredere?
Doar vinde mii de produse pe zi!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da e de incredere.

| devilshelp a răspuns:

Depinde. Am comandat o husa acum 8 luni si nici pana acum nu mi-a ajuns. Unii prieteni au comandat ceva si le-a ajuns. Daca nu platesti cu (,) cardul incearca, nu ai nimic de pierdut. Dar daca da, te-as sfatui sa nu pentru ca iti pot lua banii si sa nu primesti nimic

| Maioneza9 a răspuns:

Au mai existat cazuri de produse fake de pe eMAG, vandute pe eMAG dar nu de eMAG.

| Popa_Cosmin_1991_JTMz a răspuns:

Am un laptop de la ei, si in ziua de azi functioneaza foarte bine. e sigur