| KKTGRS a întrebat:

Site-ul Okazii.ro este un site de vanzari obiecte la mana a doua sau noi, originale cu sau fara garantie?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Site-ul are de toate. Trebuie sa te uiti la descrierea produsului dorit pentru a afla daca acesta este nou, original si daca are garantie. Bineinteles, e posibil ca la unele, descrierea sa nu corespunda cu realitate.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un amestec, fiecare vanzator vinde ce are.

| Oana92 a răspuns:

Gaesti de toate pe okazii, de la produse second hand la produse noi, cu garantie. Exista filtre pentru asta, foloseste-lewinking