| Roxana110824 a întrebat:

Spuneti-mi niste telefoane cu camera foarte buna si sa fie cu touchscreem. Pret thinking pana in 10 milioane. Multumesc de ajutor. Dau funda.

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Dai 1000lei pe o chestie foarte utila, sau nu straight face

| valentino52 a răspuns:

Daca faci un abonament poti in banii astia sa iti iei aproape orice telefon inclusiv iphone 4s care are pe departe cea mai buna camera dar trebuie vreo 39 euro pe luna

| ionutzxz a răspuns:

Eu zic un Nokia n8 dar dupa parea mea e Sony Ericsson satio cu camera de 12 mpx face niste poze prea tari big grin e touchscreen cu 10 il iei nou Retea 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Retea 3G HSDPA 900 / 2100
HSDPA 850 / 1900 / 2100 - Satio(a) for the Americas
Anuntat 2009, Februarie
Status Disponibil. Lansat in 2009, Octombrie

Dimensiuni
Dimensiuni 112 x 55 x 13 mm
Greutate 126 g

Ecran
Tip TFT resistive touchscreen, 16M culori
Dimensiune 360 x 640 pixeli, 3.5 inch (~210 ppi pixel density)

Memorie
Agenda Poti sa adaugi oricate numere in agenda, Poti sa asociezi o poza fiecarei persoana din agenda
Inregistrari apeluri Detaliat, maxim 30 zile
Slot card microSD, pana la 32GB, 8GB inclus

Date
GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD Da
EDGE Class 10, 236.8 kbps
3G HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA, 3.6 Mbps
WiFi Wi-Fi 802.11 b/g, DLNA
Bluetooth Da, v2.0 cu A2DP
Infrarosu Nu
USB Da, v2.0

Facilitati
OS Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5
Mesagerie SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email, IM
Browser WAP 2.0/HTML, RSS reader
Jocuri Da + descarcabile
Culori Negru, Silver, Bordeaux
- Google Maps
- Gesture control
- MP4/H.264/H.263/WMV player
- MP3/WAV/WMA/eAAC+ player
- TV-out
- vizualizare documente Office
- Aplicatie de time management
- Predictive text input

Baterie
Baterie standard, Li-Po 1000 mAh
Standby Pana la 360 h (2G) / Pana la 340 h (3G)
Timp convorbire Up to11 h (2G) / Pana la 4 h 50 min (3G)

| ankadiana9 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace 2 i8160 este un telefon destul de bun spun eu. iata aici niste informatii despre el, pretul lui este de 1.059 lei(cel gasit pe site dar poti cauta oferte)si se incadreaza in pretul precizat de tine. Daca telefonul acesta iti displace poti cauta pe site.ul TelefonulTau.eu si ai de unde alege. Sper ca ti.am fost de ajutor!happy

| EvelynneAndreea a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy S III
Dar nu stiu cat costa in Romania ca eu stau in Franta

| tony00best a răspuns:

Daca vrei camera buna ti-as recomanda Galaxy S1, 2,3 dar nu sunt sub 10 milioane.Si eu am galaxy S2 si e super camera.Dar si pretul e pe masura.

| fuzzyL a răspuns:

Samsung galaxy mini. touchscreen poate...