| Sara2 a întrebat:

Spuneti-mi o crema anticelulitica care da efect?

6 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Stii cum e, parerile sunt impartite. Eu am folosit si folosesc in continuare, "Supliform" de la Hofigal. Nu e constisitoare si isi face treaba. O aplici de doua ori pe zi, dimineata si seara. Seara e nevoie de putin masaj si "impachetarea" in folie de plastic pentru ca sa simti efectul termic iar dimineata doar o aplici si masezi zonele pe care o aplici. Succes!

daniela
| daniela a răspuns:

Cea de la Avon si vezi daca ai un distribuitor acum un tub e la oferta 20 ron (pana pe 6 iunie parca)

| valsulnorilor a răspuns:

ANEW de la avon sunt super si cu rezultate excelente.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sportul.

| Bianca26bb a răspuns:

Nivea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Crema anticelulitică termică de la Forever.
Pa, pa.