| anonim_4396 a întrebat:

Spuneți-mi și mie unde găsesc un reprezentant Avon. Vreau să plasez o comandă avon, însă nu pot decât prin reprezentant Avon. Am încercat și pe notino, acolo am vazut ca mai distribuie și de avon. Insă nu are ce caut eu.

Caut reprezentant din Brașov.
URGENT!

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Vezi pe grupurile reprezentantelor pe Facebook, sunt si din orasu tau fete.

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Merci! Între timp am găsit pe site avon de unde îmi pot selecta un reprezentant din orașul meu. Aceasta este procedura de comandă, am citit și procedura de a comanda online. Apoi avon livrează comanda prin reprezentant și mă sună reprezentantul când are produsele. Când livrează, nu știu asta. Eu preferam prin curier. Înainte am avut o cunoștință prin care comandam. Însă ea s-a retras de la reprezentanți.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta pe Facebook avon și trebuie să aibă vreun grup ceva și acolo întreabă pentru brașov

| acerr a răspuns:

Pe Facebook

| acerr a răspuns:

Avon Brasov pe Facebook