| alecsasweet a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste magazine din Bacau cu rochii (de ocazii, mai precis de banchet), dar sa nu fie cu rochii de la 3 mil in sus. Multumesc!

3 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

De ce nu incerci si online? in felul asta nu risti sa mai apara altcineva imbracata fix la fel la banchet

www.cucuun-fashion.ro

www.amafashion.ro

| andrarms a răspuns:

Buna happy si eu sunt din Bacau si iti recomand sa mergi la Mexton in Arena Mall happy Acolo gasesti rochii de bun gust si nu au pret exagerat (unele). Succes la cumparaturihappy!

| andrarms a răspuns:

Buna si eu sunt din Bacau. happy Iti recomand sa mergi la Mexton in Arena Mall. Succs la cumparaturi!