| sofiaaaa001 a întrebat:

Stie careva cam in cat timp ajung comenzile de pe shein si unde anume ajung, la posta?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mie in 5 zile au venit. Cu toate ca pe pachet mentioneaza ca au fost distrbuite dintr-un depozit din Sofia Bulgaria. Pe 24.09 am dat comanda, pe 25.09 a fost trimisa si pe 29.09 pe site-ul Shein era blocat "In transit Arrived at the Local Facility" si ieri dimineata m-a sunat curierul sa ma anunte ca are pachet pentru mine. Cu toate ca pe site nu au actualizat nimic, apare acelasi statut chiar daca a fost preluat pachetul. De mentionat, locuiesc in Grecia si sunt la prima comanda de pe SheIn.

| Violleta2022 a răspuns:

Termenul de livrare este de 2-8 saptamani, fiindca vin direct din China cu cel mai ieftin transport si sunt aduse directa casa la tine.

| starlightflare a răspuns:

Ajung în aproximativ 2 săptămâni, mie îmi ajung cu curier.