| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva care este faza cu altex si cu garantia Orange? Ca tot vad pe olx telefoane luate de la altex cu garantie Orange si nu cred ca este teapa pentru ca am vazut o gramada de telefoane la fel, stie cineva? Multumesc

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Toti cei 4 pot fi unul singur dar cu nume diferite. Nu am incredere in OLX. Prefer magazin fizic.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Garantie ai daca le cumperi de la Orange, nu de la Altex.

| XatomisX a răspuns (pentru darrio2007):

Am vb cu 4 vanzari si toti au la fel mi au dat poza la facutura telefonul cumparat de la altex iar garantia e de la Orange si ma gandesc ca este imposibil sa fie teapa ca n au cum toti 4 sa fie la fel nu inteleg cum vine o fi ceva parteneriat desi nu cred

| darrio2007 a răspuns (pentru XatomisX):

Toti cei 4 pot fi unul singur dar cu nume diferite. Nu am incredere in OLX. Prefer magazin fizic.

| Zuzu1991 a răspuns:

Emag vinde produse le la sute de firme
pur si simplu ori telefoanele au garantia la Orange, ori (si mai kior) Orange isi vinde telefoane prin Altex
daca ai factura si certificat de garantie, totul e ok, nu merita sa iti bati capul cu detalii minore tongue