| ancuta286 a întrebat:

Stie cineva cand incepe Jumbo sa bage rechizite scolare? Cel mai apropiat jumbo este la 2 ore si nu vreau sa bat drumul de pomana iar la mine in oras sunt lucruri de proasta calitate si scumpe.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja sunt de ceva timp. Afli doar daca mergi acolo. Probabil iti e lene.

| Bondarel99 a răspuns:

Tu cred ca nu ai fost in Jumbo pana acum. Eu de fiecare data cand am fost am vazut o gramada de rechizite. Poate tu cauti o gama foarte variata dar nu o sa fie diferenta prea mare...

| ancuta286 explică (pentru Bondarel99):

Am fost. Normal ca am fost. Dar una e cand au un raft cu 2-3 chestii si alta e cand e juma de magazin

| Bondarel99 a răspuns (pentru ancuta286):

Nu stiu in ce oras ai fost tu dar la Bucuresti erau multe rafturi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil spre sfarsitul lunii august daca scoala incepe pe 9 septembrie, mergi si tu după data de 22 august sa fi sigură ca au bagat rechizite. Sau cauta pe google catalog Jumbo si vezi oferta lor.