| OoBunnyoO a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun magazin in Bucuresti cu benzi desenate? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Fostul magazin "Muzica", de pe Victoriei. Acum nu stiu daca mai are sau nu acelasi nume.

12 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu stiu. Ai incercat la librarii?

| OoBunnyoO explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Da, dar nu aveau ceea cautam eu. Mersi oricum.

| Classy a răspuns:

Mergi la un chiosc de ziare, ar trebui sa aiba.

| Mwha a răspuns (pentru Classy):

Imi pare rau sa-ti spun, dar nu, nu au chioscurile de ziare nici o banda desenata :*

| Classy a răspuns (pentru Mwha):

Imi pare rau sa iti spun, la mine in oras au :*

| Ewelyne a răspuns:

Păi ar trebui să fie, oricum gasesti și la un chioșc cu ziare... Sau ceva de genul. Bafta!

| thegeaba a răspuns:

La librarii, la chioscurile de ziare, etc
Nu stiu niciun magazin special pentru benzi desenate, poate or fi.

| Darcreative a răspuns:

In Bucuresti - www.comicsmanga.ro

| Darcreative a răspuns:

Incepand cu 30 Iulie 2014, se deschide primul comic book store din Romania.
Magazinul de benzi desenate este pe Bd. Nicolae Balcescu nr. 35, Sector 1, Bucuresti.

| Darcreative a răspuns (pentru Darcreative):

Completare:
Magazinul se numeste Rabit Comics.
Mai multe informatii gasiti pe:
http://www.comicsmanga.ro/Noutati/Magazin-Benzi-Desenate--eID53.html

| OoBunnyoO explică (pentru Darcreative):

Mersi frumos, nu stiam de el. happy

| alex1282 a răspuns:

In Bucuresti SI in Romania - www.ErouPeBanda.ro : )