| Alexandru230430432 a întrebat:

Stie cineva daca is de incredere? : http://goshoes.ro

Am vaz niste adidasi la 280 lei reducere 60 lei, e dubios. si na, intreb sa ma asigur

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciodata nu vor fi de incredere site uri care vand produse la preturi din asta fantastice.
E doar inca un site care vinde tampenii fake din miile de site uri care fac asta.

Cand vezi ca pretul e cu 70% mai mic decat al produsului original nu inseamna ca faci o afacere, inseamna ca iei o teapa.

Plus nu apar pe nicaieri pe site datele de identificare a firmei care vinde

| Maioneza9 a răspuns:

E fake.

| Alexandru230430432 explică (pentru Maioneza9):

Sall, tin sa anunt ca am comandat de la ei, in 48 ore am primit ce am comandat, nu este fake pana la urma.

| Maioneza9 a răspuns (pentru Alexandru230430432):

Adidasi nike la 69 de lei. clar nu e fake,