| miaumiau12345 a întrebat:

Stie cineva de ce imi tot spune "Parcel at destination office for final delivery" la o comanda pe care am luat-o de pe aliexpress? E asa de vreo 15 zile si mai am o comanda tot asa de vreo 2 luni

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Pai nu la Posta, o sa ajunga la oficiul vamal si acolo trebuie sa mergi cu factura. Iti vor trimite un aviz cu data la care trebuie sa fii acolo.

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Inseamna ca a ajuns la Posta.

| miaumiau12345 explică (pentru Dismally):

M-am dus la Posta si au spus ca nu il au, si in plus cand ajunge un colet la posta de obicei imi trimit un sms.

| Dismally a răspuns (pentru miaumiau12345):

Pai nu la Posta, o sa ajunga la oficiul vamal si acolo trebuie sa mergi cu factura. Iti vor trimite un aviz cu data la care trebuie sa fii acolo.