| CristiRx8 a întrebat:

Stie cineva de unde as putea sa cumpar in Constanta un tricou negru iar pe spate sa fie semnul clanului Uchiha din Naruto?

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Eu cred ca mai usor ar fi sa iei semnul uchiha de pe net si sa cauti un site sau magazin care face tricouri personalizate.
Eu am un astfel de magazin la mine, eu zic ca e mai usor asa, e cam improbabil sa l gasesti asa intr-un magazin

3 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Salut. Iți poți face în magazine care personalizează tricouri. Nu cred ca costă mai mult de 10- 15 lei personalizarea, dacă duci tu un tricou pe care doreşti ca ei să-l personalizeze. Baftă!

| Anastasia3000 a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa spui

| Anoni_Vasi_1999 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti iei un tricou de aici (http://idei3d.ro/) ii poti suna si iti va face un tricou fix cum vrei tu. REcomanda am luat un tricou acum 1 luna si este foarta bun. Bafta!