| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara Adidas eqt support adv mai ieftini? (Undeva la 300-350lei).
Poate un site cu ceva reduceri, dau funda happy

5 răspunsuri:
| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Nu-ti mai cumpara lucruri pe care nu ti le permiti tu, nu astepta reduceri pomanagiule...

| TheSeventhSin a răspuns (pentru ZmeuNinja1980):

Vai de capul tau, daca cumperi la reducere esti "pomangiu"?
In primul rand nu stiu de ce ai mai intrat sa comentezi prostii, daca nu ma ajuti cu nimic de ce mai raspunzi?
Si 2, tu oi fi bogat rau si nu stiu eu? Du-te ma nene unde ai treaba.

| ZmeuNinja1980 a răspuns (pentru TheSeventhSin):

1 ) https://imgur.com/a/7IY8MbS
2) https://imgur.com/a/JIwblfO

1) Hilfiger, Lacoste, Nike, Le Colonel, Under Armour, New Balance, Adidas, Adidas, Lacoste, Geox, Nike, Bugatti, Adidas ( 2 pentru ca i-am luat recent si poza e de acum 2 saptamani, i-am luat mai exact Sambata ) laughing

iti arat ce vrei tu, pomanagiule.

| TheSeventhSin a răspuns (pentru ZmeuNinja1980):

Nu vreau sa te jignesc "pomangiule" dar nu toti avem bani ca tine, sau probabil toti banii ti dai pe adidasi nu?
Chiar nu conteaza ce faci tu, dar atat timp cat nu ma ajuti cu nimic nu mai raspunde aiurea.

| mihaihai a răspuns:

Incearca la outlet in Bucuresti