| jdavy209 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara Canis Canem Edit pentru PS2? Gen e Bully scholar ship edition doar ca e varianta de PS2, prefer sa il cumpar din Romania

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Nu cred ca se mai gaseste... poate doar de la pasionatii care inca tin PS2-uri, abia mai gasesti jocuri de PS3, dar de PS2 ce sa mai zic, e foarte invechit si majoritatea nu le mai au, incearca totusi pe OLX sau pune anunt pe grupuri de Facebook cu PS2