| Duculescu a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara carti de joc Vanguard din animeul Cardfight! Vanguard?

2 răspunsuri:
| byanka32 a răspuns:

In magazinele sport, jocuri, ba chiar librarii, sau magazine care contin diverse produse incearca sa mai ceri ajutorul si altor lucratori din magazinele aprropiate de casa ta. sper ca te am ajutat

| Andrei2121 a răspuns:

Stiu ca am comentat chiar dupa un an dupa ce a fost adresata intrebarea dar acum am vazut-o, ai putea sa le tragi la imprimanta, daca nu ai imprimanta ca mine te duci undeva in oras ca sigur e un xerox si tragi cartile color dupa iei niste sleevuri:http://www.cartidemagic.ro/Accesorii/Sleevuri/kmc_metallic_blue
si tadam gata pachetul, cele mai scumpe sunt sleevurile pe astea o sa dai bani dar pe carti trase la xerox destul de putin de ex:nu costa mai mult de 1 leu o foaie color de 9 carti cam atatea trebuie sa faci, de unde fac eu e 90 de bani.