| Ioanna1235 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara un pride flag? (steag LGBT)
Am cautat peste tot si inca nu am gasit

Răspuns Câştigător
| IvyShade a răspuns:

Poti incerca pe alliexpress, cred ca au, dar comanda ajunge intr-o luna maxim...
stiu ca am vrut sa imi iau un medalion care ar simboliza relatia dintre fete happy si parca am vazut si steag

7 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Vrei sa iesi la parada sa arati ca esti mandru? Faptul ca esti gay e vreo realizare importanta? Ai salvat tara sau macar vreun pui de gaina? Astepti si medalie? Sau crezi ca prin asta esti cu ceva mai special decat altii? Si eu sunt mandru de multe chestii dar nu ies pe strada sa strig. Daca chiar vrei steag, de ce nu esti creativ si sa-ti faci tu unul?

| psycho123 a răspuns (pentru Krax256):

A intrebat doar unde poate gasi un steag...

| CherLloydHuman a răspuns (pentru Krax256):

Răspunsul tău la întrebarea asta este mai folositor decât existența ta. Și asta spune multe...

| CherLloydHuman a răspuns:

Intră pe steaguri personalizate. Cred că găsești acolo.

| Ioanna1235 explică (pentru CherLloydHuman):

Nu am gasit dar mersi oricum

| Gabriela018 a răspuns:

Https://shipgratis.ro/......taTiNhEK0/
Un link unde poti gasi

| IvyShade a răspuns (pentru Krax256):

Daca vrei sa știi parada aia e ca noi, doar o singură zi din an să nu ne ascundem de o mare parte din oameni