| Vlad244 a întrebat:

Stie cineva de unde pot lua un snowboard de 157-160 cm cu tot ce trebuie pe el? la un pret decent desigur, daca stie cineva pret si nou si sh.

Răspuns Câştigător
| ZETTUTZ a răspuns:

Eu ma dau pe snowboard de ani buni si am si participat la multe concursuri cu o placa cumparata din Decatlon. Pe timp de sezon gasesti placi decente la un pret foarte bun.

3 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Incearca pe snowboardpro.ro.

| Vlad244 explică (pentru Alfred0703):

1800 de lei pe o placa... imi dau tot salariul pe o placa happy E foarte mult pentru mine.

| Alfred0703 a răspuns (pentru Vlad244):

Nu ai specificat buget-ul. Oricum, gasesti si la decathlon.