| agtgr a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa imi iau cartile Dragonul Rosu, Tacerea Mieilor si Hannibal (ultima carte din serie) de Thomas Harris?

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Dacă este o carte populara, o poți găsii pe la site-uri ca elefant, eMAG, libera și carturaresti. Daca nu dai urma de ea, cel mai probabil nu a fost încă tradusa și publicata în limba romana.

| agtgr explică (pentru Michaeel):

Imi pare foarte rau ca nu am raspuns. Cartea este populara. Le-am gasit la un anticariat traduse in romana. Nu au mai fost traduse de ceva timp, cred ca de aceea nu le gasesc pe site-uri ca libera, eMAG, carturesti.