| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa-mi cumpar haine originale din Romania? Cum ar fi:Guess, calvin klein, etc.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Stii ca astea sunt site-uri de multe milioane de dolari, nu?
Chiar ai banii astia?
Daca da, intra pe site-urile lor oficiale si cumperi de acolo, in felul asta ai satisfactia ca vei cumpara numia lucurui autentice, nu falsuri.

| Paul01020254 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mersi. Faza e ca de obicei site-urile oficiale nu sunt din Romania si mna dureaza ceva pana vin. Pe mine m-ar fi interesat un site din Romania dar mersi oricum

| Violleta2022 a răspuns (pentru Paul01020254):

Cum Guess si Calvin Klein nu sunt firme romanesti, este imposibil sa gasesti site-urile lor in Romania.
Vei gasi gramezi de produse C Klein si Guess, pe site-uri romanesti, dar toate fake.