| AlexStefan1 a întrebat:

Stie cineva un magazin in Palas Mall Iasi de unde pot cumpara incaltaminte Vans?

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Cândva, când eram mai tânără (vara trecută cred) văzusem în Pull and Bear dar de atunci n-am mai văzut. Poți încerca la Office Shoes.
La CCC sau Deichman nu am văzut... mi-am căutat și eu într-o vreme, dar mi-am dat comandă pe net până la urmă că în Palas sau Iulius nu am reușit să găsesc.

| AlexStefan1 explică (pentru MadRaven):

Cred ca de pe net am sa mi-i comand si eu, prin magazine nu-i gasesti.

| MadRaven a răspuns (pentru AlexStefan1):

Da, așa e, cel puțin în Iași. Știu că am căutat o perioadă bună de timp; îmi amintesc perfect frustrarea de a găsi în Palas orice formă posibilă de încălțăminte cu sclipici și paiete, dar nicio pereche de Vans. Și mă îndoiesc că s-ar fi apucat brusc să-i aducă în magazine acum.
Toate persoanele pe care le știu că au și-au comandat de pe net.
Baftă! happy