| Zsolt15 a întrebat:

Stie cineva un modulator fm cu stick pana in 100 de lei, sa fie buna, pe eMAG la recenzii la toate erau ca bazaie sau nu merge sau etc. si daca mai stiti si o priza auto cu 4 mufe ar fi perfect laughing

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu te lua dupa toti indioti, poate sa bazaie de la boxa

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Scump dar bun https://www.emag.ro/......DKBPDHBBM/

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Altele A2DP
Cablu Jack 3.5mm
Tip Accesoriu Incarcator auto
Car kit Bluetooth
Car kit auto hands-free & Modulator FM
Porturi 1 x USB
1 x 3.5 mm audio jack
Slot Micro SD
USB, Jack 3.5, MicroSD
Caracteristici speciale Bluetooth 4.0
Sensitivitate:-42dB +/-3dB
Raza maxima receptie :10 metri
Compatibil cu orice telefon cu Bluetooth
Culoare Negru/Argintiu
Compatibilitate Universal
Tehnologie Bluetooth v4.0 + EDR Class 2

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=41hqECa1lb8
22. Cele mai bune gadget-uri pentru șoferi - Bluetooth/Car Kit (review)

| Zsolt15 explică (pentru RAY):

Mersi,cred ca pe asta il voi lua:
https://www.emag.ro/......DMP0W3BBM/
Pare super ok, sau poate pe ala mai scump dar ma mai gandesc un pic, mersi :)

| RAY a răspuns (pentru Zsolt15):

Eu as alege ceva modern si bun, nu e scump la ce ofera si cate chesti poti face cu el pe viitor, plus ca nu uita ai 30 de zile timp de proba la eMAG

| Zsolt15 explică (pentru RAY):

Pai ala care costa 70 de lei pare foarte ok, are sunet stereo, tot ce vrei si nu are bluetooth ca oricum nu ne trebuie si arata si frumos happy