| anonim_4396 a întrebat:

Ştie cineva un site de încredere unde pot comanda un lănțişor gradat cu numele meu şi placat cu aur şi la un preț cât de cât ok? Multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Gradat cu numele tau: doar in vise. Dar poti intreba la orice magazin care binde bijuterii: unde poti GRAVA placuta lantisorului tau (pe anouri se poate grava numele doar daca ai un lantisor de dimensiuni cocalaresti)

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Am vrut sa zic gravat, dar autocorectorul a scris gradat si nu am stat sa mai corectez happy nu trebuie sa fii atat de rautacios!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca nici tu nu te-ai suparat si nici idiotii care au programat autocorectorul tolerat ca functionare de adminii TPU.winking tongue

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am banuiala ca autocorectorul TPU a fost creat de aceiasi ITisti irlandezi imbecili de la Ask.fm.winking laughing laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Făcând meditație la gramatica, m-as simti prost sa creada lumea ca nu stiu diferenta dintre cuvinte? oricum scumpe lantisoarele astea, ma las de ele?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa faci doar ce consideri ca iti aduce bucurii/satisfactie!winking

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Asa voi face. Multumesc!

| Alexand3ru1 a răspuns:

Sabrini.