| unomoarecare7 a întrebat:

Stie cineva un site unde gasesc haine fake de la branduri mari (gucci, etc) la preturi decente? Sa imi lasati si link, va rog.

Răspuns Câştigător
| Aligator0108 a răspuns:

Găsești multe Second-hand-uri în marile orașe, mai ales în București, care au diverse haine și încălțăminte de firmă precum Converse, H&M, Gucci etc. etc. etc. Călcate și spălate, noile achiziții vor arăta chic.
Nu cred că există site-uri care vând haine Second-Hand în cantități mici sau pe anumite brand-uri mari.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu cred că cei ce vând falsuri, nu anunță asta pe net.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fake-urile nu sunt legale, drept urmare, nu se pot vinde in magazine, nici macar online.
Poate pe site-uri de mica publicitate, precum olx.ro, gasesti fake-uri de vanzare, de ocazie.

| unomoarecare7 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pe amazon am vazut ca sunt multe doar ca ar costa transportul mai mult decat ce cumpar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să știi că toți or să creadă că ai Gucci originalilaughing)

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Asta suna a pacaleala sa nu zic inselatorie pentru altii,
dupa ce le cumperi le vinzi la suprapret spunand ca sunt originale

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| UnTipObisnuit a răspuns:

H&M are preturi decente. Reducerile de la ei sunt balanao.

| XxKAMELIAxX a răspuns:

Ioffer.com, am citit o postare pe TPU si intreba de site-ul asta si cand am dat la cercei, am vazut cercei gucci si erau si ceva Michael Kors, Chanel etc. in rest nu stiu, vezi si tu ce gasesti, o sa presupun ca alea sunt fake la ce convenabile sunt.