| AnoNiM61999 a întrebat:

Stie cineva vreun magazin cu țigări electronice din Buzau? Sau unde pot gasi?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

- Magazin EgoMania Complex Aurora Carrefour Buzau + Magazin EgoMania (centru) Winmarkt Buzau etaj 1
Site: fumeazaok.ro
- Magazin deschis la intrarea in Kaufland Buzau
Site: www.nanoline.ro
Se pot efectua si comenzi online la link-urile de mai sus, caz in care preturile vor fi, in general, mai mici. Promotiile de pe site sunt, de obicei, respectate si in punctele de vanzare (magazine).

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu va recomand tigarile electronice, dar va recomand guma de mestecat ORBIT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare grija la tigarile electronice, ce atomizoare/clearomizoare si baterii vei achizitiona!
Nu iti recomand insa deloc tigarile electronice, sunt de 2-3x mai nocive decat cele normale, nu stiu 100% daca te si lasi, pentru ca poti foarte bine sa iei aroma de orice fara nicotina, si sa fumezi ever din aia, si tot nu te lasi.
Poti foarte bine sa iti comanzi un mod foarte bun, repet, nu este garantat ca te si lasi de fumat.

| cimpi15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și de ce sunt mai toxice?

| MariusikJokerman a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietene,nu mai dezinforma aiurea.Vapatul este cu 95% mai putin nociv decat fumatul de tigari, sunt n studii facute de medicii britanici care demonstreaza asta.