| lauraAHD a întrebat:

Stie cineva vreun trick pentru ca camasa sa stea ok pe corp? Adică mie la bust mi se largeste zona dintre nasturi? Stie cineva cum pot remedia asta sau sa iau alta camasa?

2 răspunsuri:
| Conii25 a răspuns:

Ia o camasa cu un numar mai mare, sau am vazut un filmulet unde o poti acolo unde se inchide cu scoci transparent.

| andreeapopa39 a răspuns:

Pai daca se largeste intre nasturi inseamna ca probabil ai nevoie de o camasa cu o marime mai mare. Sau poti incerca cu un ac de siguranta, sa nu se mai desfaca.