| alinutza4a a întrebat:

Stii cam cat costa o bicicleta cursiera/semicursiera sau una care sa fie mai usoara? imi trebuie sa merg cu ea in oras.sunt din buc de unde as putea sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
| Ionut a răspuns:

Nu locuiesc in Bucuresti... dar stiu la ce pret se poate ridica cursierele si semicursierele. Cursiera poti s-o cumperi doar din magazinele de specialitate cu injur de 1500 - 2500 lei acum conteaza si firma detalii. Semicursiera poti sa ti-o iei linistit cu pretu' de 1000 lei din Metro, Selgros sau Decathlon. Funda ^_^

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pret mai putin de 50 de euro si una usoara e tipica bicicleta micuta multi o folosesc rotile sunt mari ca roata unei masiniwinking Prin spania vezi multi oameni cu dita mai chitibusa are si putina greutate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 20 happy se gasesc la toate magazinele de biciclete. cautahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot oferi una la numai 399 ron cu tot cu transport prin posta romana.pentru poze, detaii, intrebari id : young_boy_singer sau tel 0743 625 223

| Alex_7421 a răspuns:

Buna! iti pot oferi eu una pentru doar 399 ron cu transport inclus prin posta romana. daca esti interesata mai putem negocia.pentru poze intrebari si detalii id: young_boy_singer sau tel 0743 625 223

| Alex_7421 a răspuns:

Buna! iti pot oferi eu una pentru suma de 399 ron cu transport inclus prin posta romana. daca esti interesata putem negocia.pentru poze detalii si intrebari, id : young_boy_singer sau tel 0743 625 223