| Danydivahood a întrebat:

Stit cumva daca se plateste transport daca cumparati de pe aplicatia "Ali Express"? Si daca se plateste cam cat?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

AliExpress este un magazin online si nu o aplicatie. Aplicatia este facuta de magazin.
1.Platesti taxe vamale TVA: http://madalinliviu.ro/......na-non-ue/
2.Platesti transport. La fiecare produs in parte scrie "Livraision et paiement". Daca nu scrie inseamna ca nu platesti.

| Danydivahood explică (pentru Salontanul):

Stiu ca e un magazin online dar eu am aplicatia...deaia am zis asa. Si unde ar trebui sa scrie "livraision et paiement"?

3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Alegi doar comenzile unde scrie Free Shiping si atunci nu platesti nimic daca e sub o anumita suma